سوالات متداول

برای خرید محصول از طریق فروشگاه اینترنتی کرال اکسسوری ، بایستی ابتدا از طریق دکمه ورود یا ثبت نام در هدر ( بالای ) سایت، اقدام به ثبت نام در سایت نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت نام در سایت و خرید محصول، بخش قوانین و مقررات در سایت کرال اکسسوری را مطالعه کنید.

کارشناسان فروش کرال اکسسوری پس از دریافت سفارش, حداکثر ۱ ساعت در تایم کاری و ۶ ساعت در تایم های غیر کاری ، با سفارش دهنده تماس گرفته و مراحل خرید نهایی و ارسال سفارش را هماهنگ می کنند. در صورتی که ظرف مدت مذکور , تماسی از طرف فروشگاه اینترنتی کرال اکسسوری برقرار نشد, می توانید از طریق چت در پیام رسان واتساپ یا تماس با شماره تلفن های اعلام شده در سایت , پیگیر وضعیت سفارش خود شوید.

زمان ارسال در تهران ۲ تا ۳ ساعت و در شهرستان ۲ تا ۳ روز کاری طول می کشد. همچنین ارسال محصول، منوط به ارسال تصویر کارت شناسایی و احراز شماره تلفن ثابت خریدار می باشد.

گارانتی ۷ روزه کرال اکسسوری, فقط شامل ایرادات کارخانه ای و ذاتی محصول بوده و در صورت آسیب دیدن محصول ناشی از ضربه, آب خوردگی, شکستگی, نوسان برق و امثالهم شامل این گارانتی نخواهد بود. همچنین گارانتی ۱۸ ماهه شرکتی توسط شرکت گارانتی کننده انجام شده و مسئولیتی متوجه فروشگاه اینترنتی کرال اکسسوری نخواهد بود.

عودت وجه واریز شده توسط مشتری ظرف ۳ روز کاری انجام می شود.